MENÜ

Hajdúszoboszlón,az Árpád uszodában szenvedett megalázó vereséget a VUK Miskolc Gyerek I-es csapata a Debreceni Vízilabda Sport Egyesület csapatától az Észak-keleti Liga második fordulójában.A mérkőzésre megtizedelve érkezett a csapat,hiszen több játékos betegség miatt nem tudott elutazni. Három cserejátékossal játszotta le a bajnoki mérkőzést.Az első negyedben magabiztos előnyre tett szert a csapat,3:1-re vezetett.A második negyed elején viszont Hojnyák Dávidot cserével kiállította a játékvezető víz feletti szabálytalanság okával.Ezután az együttes szétesett,a negyedet 3:1-re el is veszítette,de még így is döntetlennel zárták a félidőt.A harmadik negyed elején 3 személyi hibája miatt Takács Márton is kiállítatta magát,kipontozódott.A maradék két negyedben,vagyis 16 percen keresztül gólképtelen volt a csapat.Így alakulhatott ki a végeredmény:DVSE-VUK Msikolc 15:4.Nem hivatalos jegyzőkönyv az EREDMÉNYEK menüpont alatt.